Serwis

Pracujemy:
od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 17.30
w środy w godzinach 7.30 - 19.00
w soboty w godzinach 9.00 - 14.00.

Tel. do serwisu: 22 781 18 80 wew. 601


Oferujemy naszym Klientom pełną obsługę ich samochodów poprzez dobrze wyposażone stanowiska warsztatowe dysponujące wyspecjalizowanym sprzętem diagnostycznym takim jak: laserowe urządzenia pomiaru geometrii kół firmy Beissbarth, wyważarki kół f-my Hofman, elektryczne urządzenia diagnostyczne f-my SUN, multitester Suzuki, urządzenia do sprawdzania amortyzatorów f-my Boge. Młodzi i dobrze wyszkoleni mechanicy sprawią, że przegląd czy naprawa Twojego samochodu zostanie wykonana szybko i solidnie. Wszystkie naprawy wykonujemy wg. technologii napraw Suzuki Motor i stosujemy się do katalogu norm czasowych producenta. Literatura techniczna jaką posiadamy do wszystkich modeli Suzuki jest stale uzupełniana o nowe pozycje. Jesteśmy członkami Polskiej Izby Motoryzacji.

W naszym serwisie świadczymy również usługi w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych dla samochodów Suzuki. Kosztorysy napraw przygotowujemy w systemie AUDATEX. Mamy również podpisane umowy na naprawy bezgotówkowe z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak: PZU, Allianz, Ergo Hestia i inne.
Doskonale wyposażone stanowisko napraw nadwozi i komputerowe dobieranie lakieru powoduje, że samochód który otrzymasz po naprawie nie będzie niczym różnił się od tego sprzed kolizji. Na czas napraw blacharsko-lakierniczych oferujemy naszym Klientom samochód zastępczy.

Na życzenie Klientów z terenu Warszawy i okolic, przyprowadzamy samochody do przeglądu lub naprawy i zwracamy we wskazane miejsce.

Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube